Panele tapicerowane ścienne – opis

Panele tapicerowane

Panele tapicerowane ścienne to doskonała propozycja dla osób, którym marzy się szybki, ale efektywny i efektowny remont w pomieszczeniu. Dzięki panelom można w łatwy sposób uzyskać niezwykły efekt przy pomocy prostych środków oraz niewielkich kosztów. Dzięki panelom tapicerowanym na ścianę można w krótkim czasie uzyskać wręcz królewskie wnętrze lub też nawiązać aranżacją pomieszczenia do stylów znanych z historii. Panele tapicerowane ścienne to idealne rozwiązanie dla tych, którym marzy się wnętrze retro pełne przemychu oraz wysublimowanej elegancji znanej sprzed kilku stuleci.

Pomysł na niezwykłe wnętrze

Z pomocą paneli ściennych tapicerowanych można w szybki sposób przemienić zwykłe pomieszczenie w pałac. Panele pozwalają na uzyskanie klimatu vintage, co podkreślić mogą dodatkowo inne elementy wykończenia, które do paneli można dobrać już po ich zamontowaniu. Warto wspomnieć, iż montaż paneli ściennych tapicerowanych jest niezwykle prosty oraz zajmuje niezbyt wiele czasu, dzięki czemu uzyskanie nowego wyrazu we wnętrzu jest możliwe dosłownie w chwilę. Ciekawe aranżacje z wykorzystaniem tego typu panelami można znaleźć na stronie GoldDoor.pl.

Panele tapicerowane

Do sypialni

Panele ścienne tapicerowane to dobry wybór do sypialni. Panele mogą zostać przymocowane na przykład nad łóżkiem i stanowić pewnego rodzaju element dekoracyjny zamiast obrazów, czy też półek z bibelotami. Panele ścienne mogą także stanowić nagłówek łóżka lub kanapy, dzięki czemu będą one zapewniały wygodę oraz komfort użytkowników. Co więcej, dobrym pomysłem jest również zainstalowanie paneli ściennych tapicerowanych na rzepy w miejscach, w których często dotyka się ściany. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uniknąć szybkiego brudzenia się tapety, czy też ściany pokrytej farbą, a ponieważ panele są mocowane na rzep można z łatwością je zdemontować i wyczyścić lub też zamontować nowe.