Nowoczesne łóżka tapicerowane

Wygodne łóżko jest podstawą dobrego, regenerującego snu, który zapewnia odpowiednie funkcjonowanie w ciągu dnia. W sypialni, podczas snu spędza się nawet jedną trzecią życia, warto więc zadbać o to, żeby było to miejsce na tyle wygodne i komfortowe, żeby sen przychodzi z łatwością i był prawdziwym, porządnym odpoczynkiem po każdym zarówno wyczerpującym, jak i spokojnym dniu.

Ostatni krzyk sezonu

Stylowa, nowoczesna sypialnia wykończona w każdym najdrobniejszym szczególe musi posiadać w swoim centrum łózko, którego nie powstydziłby się żaden projektant aranżacji wnętrz. Nowoczesne łóżka do sypialni to tapicerowane wybraną tkaniną meble, które można dopasować do każdego gustu i stylu wnętrze.

Gładka lub pikowana powierzchnia ramy wykonana z lśniącej skóry lub bliskiego naturze lnu sprawią, że wnętrze będzie prezentować się niezwykle przyjemnie. Wykonywane zarówno w standardowych dla większości materaców wymiarach, jak i na indywidualne zamówienie zmieszczą się w każdym pomieszczeniu przeznaczonym na sypialnię.

Rama łóżka tapicerowanego jest zwykle wzmocniona drewnianym stelażem, na którym układa się wybrane dno łóżka. Dzięki temu obita wybraną tkaniną rama nie jest nadmiernie obciążona i może służyć głównie ozdobie pokoju.

Wysokie zagłówki będące zarówno dekoracją, jak i funkcjonalnym oparcie występują w formie ruchomej, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb na przykład wtedy, kiedy w łóżku pracuje się lub czyta.