Donica betonowa we współczesnym wnętrzu

W ostatnich latach, moda aranżacji wnętrz uległa zmianie. Obecnie w modzie są wnętrza nowoczesne, urządzone w sposób minimalistyczny. Coraz więcej osób stawia na dekoracje naturalne, bądź nawołujące do naturalnych kolorów czy kształtów. W ostatnich latach do łask powraca beton

Betonowe doniczki dla każdego

Betonowe doniczki, zostały wyparte przez tworzywo sztuczne jakiś czas temu. Choć doniczki wykonane z tworzywa ciągle cieszą się niemalejącą popularnością, to donice betonowe zaczynają powracać do mody. Stanowią obecnie nie tylko modny dodatek.

Wiele pomieszczeń urządzonych w stylu minimalistycznym jest wzbogacanych o duże, masywne donice z wielkimi roślinami. Donice takie, wykonywane są z betonu architektonicznego. Materiał ten jest bardzo plastyczny. Dlatego prawdziwy profesjonalista potrafi stworzyć z niego coś wspaniałego.

Beton jest materiałem uniwersalnym. Przy umiejętnym zaaranżowaniu wnętrza, donica betonowa idealnie wkomponuje się w wystój zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Materiał jakim jest beton, kolorystyką i wyglądem nawiązuje do materiałów naturalnych, które w ostatnich latach są coraz bardziej doceniane. Wrażenie masywności, jakie sprawiają donice betonowe (https://www.dutchhouse.pl/akcesoria/donice) może zostać wykorzystane we wnętrzu. Postawienie wielkiej donicy ze sporych rozmiarów rośliną może sprawić, że ten element stanie się niejako centrum pomieszczenia.

Idealne donice ogrodowe

Dobrze urządzony dom to nie samo wnętrze. Wiele osób posiadających własne domy, równie dużą uwagę przykłada do aranżacji tarasu i ogrodu. Idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnego ogrodu są z pewnością donice betonowe. Te masywne twory sprawiają, że ogród nabiera surowości. Rozwiązanie takie staje się coraz bardziej popularne.

Donice betonowe niekoniecznie muszą zostać wykonane na zamówienie za duże pieniądze. Nawet w zwykłym markecie budowlanym, prawne oko wypatrzy interesujące donice. Nie zawsze warto sugerować się plotkami. Donice betonowe wcale nie muszą kosztować kroci. Przy odrobinie szczęścia, można kupić prawdziwy skarb.

Podążanie za trendami nie zawsze jest łatwe. Moda zmienia się szybko. Donice betonowe, które zostały wyparte przez plastikowe doniczki, zaczynają wracać do łask. Warto więc przyjrzeć się swoim pamiątkom w garażu. Może okazać się, że jest się w posiadaniu starej donicy betonowej, która obecnie zostanie okrzyknięta najnowszym krzykiem mody.