Toaletki do sypialni – jaki model wybrać

toaletka do sypialni

Panie od wielu lat umieszczały w swoich sypialniach toaletki, czyli specjalne biurka wyposażone w lustro, służące do robienia przy nich różnych zabiegów pielęgnacyjnych, makijażu oraz fryzur. Taka toaletka musi być również bardzo pojemna i praktyczna, gdyż trzyma się w niej biżuterię, kosmetyki do makijażu, flakoniki perfum. Jaki model wybrać do swojej sypialni?

1. Nowoczesne toaletki do sypialni

Do nowoczesnych, designerskich sypialni najlepiej będą pasować bardzo nowoczesne toaletki. Producenci w swoich ofertach posiadają wiele takich modeli, które wprost zachwycają prostotą, wykorzystaniem dobrych materiałów i licznymi dodatkami, nadającymi spektakularny wizualny efekt. Klienci do nowoczesnych sypialni bardzo często wybierają więc albo białe albo czarne toaletki, które wyposażone są w lustro i najczęściej w jedną szufladę. Najlepiej wówczas postawić na lakierowany, połyskujący materiał, który od kilku lat jest bardzo modny. Proste lustro, ozdobione dookoła mocnym oświetleniem to również strzał w dziesiątkę.

2. Mała czy duża?

To w głównej mierze zależy od tego, jaką powierzchnią dysponuje klient w swojej sypialni oraz na jaki mebel wówczas może on sobie pozwolić. Nowoczesne toaletki do sypialni osiągają wymiary małego biurka. Dodatkowo, na to nakładane jest dość sporych rozmiarów lustro, co daje niezwykły efekt wizualny. Do tego obowiązkowo należy wybrać stylowe krzesło lub nowoczesną, pikowaną pufę, których w sklepach jest bardzo wiele: od okrągłych po kwadratowe, wykonane z bardzo przyjemnych materiałów.