Stoły rozkładane – niezwykle funkcjonalny mebel

stół rozkładany

Zastanawiając się nad zakupem stołu do jadalni, warto przyjrzeć się kilku istotnym kwestiom. Taki stół ma bowiem służyć swoim użytkownikom na co dzień, jak i podczas świąt oraz w celebrowaniu większych uroczystości. Jaki więc powinien być idealny stół? Odpowiedź poniżej.

Stoły rozkładane

Stoły rozkładane cieszą się znacznie większą popularnością od tych modeli, których nie można „powiększyć na życzenie”. Nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy mieszkańcy będą mieć gości i posiadany stół okaże się za mały. Taki stół jest więc idealnym i praktycznym rozwiązaniem. Na co dzień bowiem może być złożony, a gdy wymagają tego okoliczności – rozłożony. I co najważniejsze, rozłożenie tego stołu wcale nie odbiera mu walorów estetycznych.

stół rozkładany

Rozmiar

Ci szczęśliwcy co posiadają duże, przestrzenne salony, mogą pozwolić sobie na wielkie gabarytowo stoły wykonane z ciężkich materiałów jak np. drewno lub marmur. Taki stół wówczas jest prawdziwą ozdobą domu i miejscem, gdzie chętnie spotykają się na wspólnych posiłkach domownicy. Inni, nie posiadający wiele miejsca – mogą kupić mniejszy stół np. na cztery krzesła. Co ciekawe, w sklepach meblowych większy wybór jest mniejszych, rodzinnych stołów.

Ceny

Ceny stołów wahają się od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Warto taki mebel kupić w profesjonalnym salonie meblowym, w którym fachowcy udzielą klientom cennych rad i wskazówek odnośnie posiadanych mebli. Dużo produktów znajdziesz na https://www.edinos.pl/stoly-rozkladane.