Meblościanka – kiedy jest to dobry wybór?

meblościanka z szafą sevilla

Projektanci wnętrz prześcigają się w pomysłach na ich aranżację i proponują coraz to nowsze zastosowania. Jednym z nich, z całą pewnością są meblościanki z szafą dostępne w sklepie mebel4u, które sprawią, że nawet w małym pomieszczeniu zyska się dodatkową przestrzeń. Jest to doskonały pomysł zwłaszcza, wtedy gdy posiada się już gotowe wnęki, do których dopasować można właśnie wspomniane meblościanki. Naturalnie montować je można także przy gładkiej ścianie.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się meblościanki z szafą?

Z całą pewnością jest to doskonałe rozwiązanie w pokojach, które pełnią wielorakie funkcje, czyli na przykład są, zarówno sypialnią, jak i pokojem dziennym lub gabinetem. Meblościanki pozwalają na umieszczenie wielu rzeczy w jednym miejscu, przy jednoczesnym zachowaniu jak największej przestrzeni. Są doskonałym pomysłem na pokój dla dziecka, ponieważ zamontować tam można ogromną szafę, a do tego mniejsze komody na drobiazgi, czy ozdobne półki, na których znaleźć mogą się najpotrzebniejsze i najważniejsze akcesoria. Często meblościanki połączyć można także z biurkiem, a nad nim na gładkiej ścianie szafy zawiesić tablicę korkową, która umożliwi lepszą organizację oraz umieszczanie tam praktycznych notatek.
Na pewno warto zdecydować się na meblościankę z dobrego tworzywa. W tym przypadku zawsze sprawdzi się drewno, które pomalować można na dowolny kolor i tym samym dopasować je do pozostałych mebli lub kolorów ścian.