Oryginalny pomysł na dekoracyjną ścianę

Tynk architektoniczny w dzisiejszych czasach jest bardzo modny, nietuzinkowy i co najważniejsze wbrew wszelkim opiniom bardzo dekoracyjny. Stylowy tynk  architektoniczny może być wspaniałym sposobem nie tylko na wykończenie ścian w nowoczesnych wnętrzach, ale również wspaniałym rozwiązaniem dla klasycznych aranżacji wnętrz. Tynk dekoracyjny wspaniale sprawdzi się między innymi na kuchennych blatach, zlewach, czy też w oryginalnej łazience.

Tynk nie tylko do mroźnych aranżacji wnętrz

Tynk architektoniczny to wbrew pozorom bardzo wdzięczny materiał, który może pochwalić się ciekawą i zaskakującą fakturą. Interesująca i bardzo surowa faktura w połączeniu z niesamowicie gładką powierzchnią, pozwoli nam stworzyć bardzo silny kontrast, który jest w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych pomieszczeń. Tynk dekoracyjny daje olbrzymie możliwości aranżacyjne, dlatego też współcześnie projektanci coraz częściej korzystają z jego dobrodziejstwa.  

Tynk na kominku w stylowym salonie

Tynk dekoracyjny doskonale prezentuje się na kominkach w stylowych salonach. W Polsce materiał ten stosowany jest nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach biurowych, czy różnorodnych pomieszczeniach użyteczności publicznych. Dekoracyjny tynk umożliwia nam stworzenie na ścianach zupełnie nowych form. Jest to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla prawdziwych indywidualistów, którzy cenią sobie oryginalność i nietuzinkowość.