Pościel z tradycjami

W prowadzona w Polsce gospodarka rynkowa spowodowała upadek wielu firm, w miejsce których powstały nowe, szukające swej szansy na rynku. Przetrwały tylko te, które oferowały klientom towar wysokiej jakości. Wśród nich jest Andropol.

Andropol S.A.

pościel satynowa marki Andropol - zdjęcieAndropol to firma galicyjska z ponad stuletnią tradycją. Zawsze zajmowała czołowe miejsce wśród producentów wyrobów włókienniczych. Firma potrafi łączyć tradycję z nowoczesnością, co przekłada się na szeroką ofertę handlową, zarówno dla klientów biznesowych (szpitale, hotele, gastronomia), jak i klientów indywidualnych. W fabrykach Andropolu (Andrychów, Białystok) produkowane są tkaniny pościelowe, medyczne, tekstylia domowe oraz gotowe produkty.

Pościel Andropol wyróżnia:

  •    wysoka jakość,
  •    różnorodność stosowanych tkanin,
  •    bogate wzornictwo,
  •    różnorodność oferty,
  •    przystępna cena.

Najbardziej popularnym produktem firmy jest pościel satynowa Andropol. To pościel produkowana ze 100% bawełny o splocie satyny. Wyróżnia ją delikatność, miękkość oraz solidne wykończenie. Oferowane kolekcje zainteresują zarówno zwolenników klasycznego wzornictwa, jak i osoby lubiące nowoczesne wzory. Bogata kolorystyka pozwala na dopasowania pościeli do każdej aranżacji sypialni.