Stołki barowe w nowoczesnej sypialni

nowoczesna sypialniaStołek barowy, jak sama nazwa wskazuje, kojarzy nam się z wysokim barem w knajpie i niewielkim, ale za to wysokim stołkiem, na którym można wygodnie posiedzieć i wypić drinka. Hokery, czyli stołki barowe, stały się jednak pewien czas temu bardzo modne również w aranżowaniu nowoczesnych wnętrz. Wykorzystuje się je szczególnie chętnie w kuchniach czy aneksach kuchennych, dla zaoszczędzenia powierzchni mieszkania, w którym nie ma szans zmieścić się porządny stół jadalniany i kilka krzeseł.

Nietypowe wykorzystanie stołków barowych

Nowoczesne sposoby aranżacji wnętrz pozwalają nam na łączenie stylów, i kombinowanie z różnymi elementami wystroju, co owocuje bardzo korzystnymi zmianami. Na przykład stołki barowe w nowoczesnej sypialni pozwalają złamać klasyczną koncepcję sypialni jako pomieszczenia, w którym może znaleźć się jedynie szerokie małżeńskie łoże.

Dzisiejsze sypialnie

Dziś w sypialni nie tylko śpimy, ale również miło spędzamy czas. Barowe stołki dostawione do wysokiego, szerokiego parapetu uczynią z niego nietypowe miejsce do picia porannej kawy, czy romantycznego śniadania we dwoje. Tak naprawdę w kwestii aranżowania swojego nowoczesnego mieszkania warto postawić na swobodę i awangardę!