Pościel dopasowana do naszych potrzeb

pościel satynowa seledynowy kolor

Pościel powinna zadowalać nas w 100%. Spędzamy w niej dziennie kilka godzin, co w skali tygodnia, miesiąca, roku i lat daje ogromną ilość czasu. Skoro dbamy o komfort naszego snu wybierając odpowiedni materac, tak samo powinniśmy dbać o estetykę i wygodę zasypiania, przy kupowaniu pościeli do sypialni.

Odpowiedni materiał

Wybierając pościel, powinniśmy kierować się wygodą. Do wyboru mamy pościel z mikrofibry, pościel z bawełny, czy pościel z satyny bawełnianej. Każda z nich cechuje się czymś innym.

Pościel z mikrofibry

Należy do kategorii pościeli syntetycznych. Jej zaletą jest to, że jest bardzo miła w dotyku oraz nie zaburza termoregulacji skóry. Dzięki temu jest bardzo popularnym materiałem, z którego wytwarza się pościel.

Pościel z bawełny

Bawełna to absolutny hit w świecie pościeli! Jest ona przyjazna dla naszego ciała, odprowadza pot, dobrze utrzymuje ciepłotę ciała. Do tego jest bardzo łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu.

Pościel satyna bawełniana

To ciekawa odmiana zwykłej bawełny. Różni się od niej głównie w dotyku- bawełna satynowa jest bardziej śliska i miękka w porównaniu do zwykłej bawełny. Pościel satynowa cechuje się delikatnym i eleganckim połyskiem. Jest szczególnie polecana na cieplejsze dni.